Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy ezért nem jön meg...

Lehet, hogy ezért nem jön meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

sziasztok!

kb. 2,5-3 hónapig szó szerint éheztettem magam.

azért, mert kistesóm született és körülötte forgott a világ, rám alig figyelt valaki.

egy kis figyelmet akartam csak.

már 3 hónapja nem jött meg. szerintetek emiatt van? ha igen akkor mit csinálhatnék, hogy ismét legyen menzeszem?


2013. márc. 3. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet az oka. Ha rendesen eszel, akkor egy idő után rendeződik a ciklusod.
2013. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A menstruációhoz kell egy bizonyos mértékű testzsír.
2013. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,a hirtelen fogyástól kimaradhat.Ha visszahízod a leadott kilókat,akkor újra meg fog jönni.
2013. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos lehet, hisz nem elég hogy lelkileg padlón voltál-ez is befolyásolja a menszeszt, még fizikailag is kicsináltad a szervezeted.

Egyél, igyál normálisan, sportolj,relaxálj és ha pár hónapon belül nem jelentkezik, akkor nődoki, mert lehet leállt a peteérésed

2013. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen és közben örülj a kistesónak és imádd őt! De szeretnék én is egy édes kistesót! Most szeresd, amíg kicsi, mert hamar megnől!!
2013. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos ezért nem jön meg. Remélem leálltál már erről a baromságról. inkább elkéne beszélgetned a szüleiddel, kerek perec megmondani hogy úgy érzed veled nem törödnek. Biztos nem szándékosan csinálják óhatatlanul ilyenkor ez a helyzet, d ehidd el nem szándékos. nem azért fognak jobban rád figyelni hogy nem eszel. Ha ujra eszel rendesen idővel vissza áll, de ne azt várd hogy 2 hét alatt helyre jöjjön. Akár fél év is lehet kre rendezősik....
2013. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!