Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 napja késik a menstruációm,...

20 napja késik a menstruációm, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már nagyon ideges vagyok.Aludni se nagyon tudok. Most megyek majd tesztet venni, de már voltam pisilni, akkor azt ma már nem tudom megcsinálni. Bár nem tudom hogyan lehetnék terhes, mikor az utóbbi időben az idegsejtjeimet tizedeltem. Államvizsga miatt. Meg a nőgyógyászati vizsgálatom eredményét sem tudom még. Attól is rettegek, hogy van valami cisztám.

Mindig védekezünk, a gumiban maradt a cucc.


Már egy jó ideje beteg is vagyok. Arra is gondoltam hogy a gyulladás miatt késik. Meg a vizsga utáni lenyugvás, hormonváltozás miatt, most meg már idegbeteg vagyok amiért nem jön meg.


Azt se tudom, hogy ezt anyukámmal megbeszéljem e?


Egyszer volt egy csomó a cicimben, aztán kiderült hogy nincs semmi baj. De azt is jóval később mondtam el neki, és nagyon mérges volt, amiért nem beszéltem meg vele. De azért ez mégis komolyabb.


Volt másnak is ilyen? Megjött simán utána?


Miért marad ki?


Annyira félek ;(


2013. febr. 25. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 20 napja késik a teszt délutáni pisiből is kimutatja az esetleges terhességet.
2013. febr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már 20napja késik,akkor nyugodtan tesztelj 2.pisiből,ki fogja mutatni,ha terhes vagy. De ha védekeztetek akkor sztem nem ez a gond,hanem a többi,amit felsoroltál. Nyugi,ha voltál orvosnál ki fog derülni és majd segitenek neked.
2013. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kimutatja? Nem tudom, még sosem csinálta.

Nagyon nagyon félek. Remegek, mindjárt elsírom magam :(


Mindig nagyon vigyázunk, és óvatosak vagyunk, Van eszünk hogy egy gyereket felnevelni nem olyan mint egy hörcsögöt etetni... Tervezni akarjuk nem így.


A ciszta...arról meg nem is beszélve...


rettegek.

2013. febr. 25. 07:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Kimutatja,csináld meg,legalább megnyugszol egy kicsit,ha negativ. A cisztától sem kell megijedni,nem feltétlenül kell orvosi beavatkozás,jobb esetben kapsz gyógyszert,amitől elmúlik,de ha azt mondod voltál dokinál,akkor ő úgyis látta volna,ne parázz már,ez is oka lehet,h nem jön meg. Próbálj meg megnyugodni és meg is fog jönni. De minél előbb menj megint dokihoz és mond el mi a probléma.
2013. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
negatív.
2013. febr. 25. 08:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor most beszélj anyukáddal,hátha ő megsürgeti a dolgokat és elvisz orvoshoz.
2013. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szülőkkel fontos dolgokat megbeszélni ér!:)


És államvizsgától simán késhet. Egy sima dolgozat miatti idegességtől is késhet. Ja, és a hipochondria sem tesz jót ám az idegeknek! Én is az voltam/vagyok, kifelé gyógyulok belőle, de hidd el, nekem is "volt" már rákom, cisztám, STD-jeim, bevérzésem, gombám, ööö mittudomén, amit akarsz:D


Nyugodj le, teszteltesd magad, beszélj róla valakivel. Ne stresszelj. Mert a stressz _tényleg_ beteggé tesz.

2013. márc. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja, és nekem nem is olyan régen egy teljes hónap maradt ki. Pedig egészséges vagyok, hál' Istennek!!:)
2013. márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!