Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem olyan bajom van, hogy...

Nekem olyan bajom van, hogy nincs meg már egy jo ideje, de még nem voltam fiuval sem, ugyhogy terhes sem lehetek! De nem merek elmenni a nőgyogyászhoz! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem mersz nögyógyászhoz menni? be me´sz az sztk-ba aztán késsz.

a bajod sok minden lehet, lehet csak idegeség környezet változás, de lehet fizikai bajod, akár rák is. vagy olyan betegség, akkut gyulladás ami rákot okozhat késöbb. de ezt senki nem tudja megmondani, mert ha nincs mensid az ezer millio oka lehet, csak is egy doki aki megvizsgál.

2008. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nehogy hallgass az elözö válaszolóra, egyáltalán nem biztos hogy sulyos egészségügyi problémád lenne! egyébként nyugodtan menj el nögyogyászhoz, ezer, meg egy oka lehet annak hogy nem jött meg, nem kell mindjárt rosszra gondolni!!!!
2008. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Az első válaszoló nem azt írta, hogy "Figyi kisanyám, meg fogsz halni", csak leírta, hogy akár ez is lehet. Hogy lehet valaki akkora bunkó, hogy ezzel indít: "Nehogy hallgass az előző válaszolóra"??? Igenis nagyon sokféle dolog állhat a háttérben, akár még ilyen súlyos dolgok is, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, de pont ezért kell elmenni a dokihoz, hogy majd ő megmondja mi van.

A nőgyógyászban nincs semmi félelmetes, nálunk úgy zajlik, hogy be kell menni a rendelőintézetbe, és kell időpontot kérni a dokihoz (nem mindenhol kell), meg szokták kérdezni, hogy melyikhez, én mindig azt mondtam régen, hogy mindegy, mert tényleg mindegy volt, mostmár megvan a kedvencem, de mindegyik érti a dolgát. Utána szépen visszamész az időpontodra (ha nem kellett időpontot kérni, akkor meg leülsz a váróba és vársz), amikor a doki behív, akkor bemész, jó, ha megmondod neki, hogy még sose voltál nőgyógyásznál, úgyhogy neked mindent mondjon, mert kicsit zavarban vagy, hogy nem tudod mire számíts. Nincs ebben semmi szégyen, ha ezt megmondod. Meg fogja kérdezni mi a panaszod, utána elküld levetkőzni, akkor leveszed a nadrágod és a bugyid, majd felülsz a vizsgálószékbe és megvizsgál. Az picit kellemetlen lesz, de ki lehet bírni. Az orvos előtt nem kell szégyenlősnek lenni, naponta rengeteg ilyet lát, meg az asszisztensnő is. Ha megvizsgált, akkor visszaöltözhetsz és utána mindent el fog mondani. Ennyi az egész. Az is lehet, hogy vesz egy kenetet (méhnyakrákszűrést mindenképp csinál és ahhoz kell), aminek nem biztos, hogy rögtön megvan az eredménye, így azért majd lehet, hogy be kell menni külön. A szűrésről ad majd egy kis kártyát, hogy mikor csinálta a vizsgálatot, azt jól tedd el, mert erre fogja ráírni a további szűréseket, ilyesmit, mert ha nincs meg a kártyád, akkor minden alkalommal, amikor mész hozzá, újra meg fogja ismételni a szűrést, pedig évente egyszer elég.

2008. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

a 3-ik válaszolonak üzenem hogy bunko vagy te kisanyám!!!!!

a második válaszolóval mi a bajod, az hogy nem riogat halálra egy megijedt embert????máskor talán olvasd végig bunkó!!!!!

2008. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, hidd el, nincs mitől félned! Semmi borzasztó nincs benne. Sejtem, hogy az zavar, hogy le kell vetkőzni egy idegen előtt és szétrakni a lábad, és megértem, hogy ettől zavarban vagy, de arra gondolj, hogy az ott egy orvos! Rengeteg ilyet lát, ráadásul, ha szólsz neki, hogy először vagy ott és zavarban vagy, meg még azt is elmondod, hogy még szűz vagy, különösen fog vigyázni rád, hidd el!

De fontos, hogy elmenj és kiderítsd, mi okozza a tüneteidet, mert arra nem szabad várni, hogy majd magától helyrejön! Lehet, hogy a vizsgálat után csak simán felír egy gyógyszert és az rendbehoz! Sokminden okozhat ilyen problémát, de mi itt kevesek vagyunk hozzá, hogy segítsünk, ehhez mindenképpen orvos kell! Győzd le a félelmedet és menj! Hidd el, rá fogsz jönni, hogy nem volt mitől félned és legközelebb már biztatás nélkül is el tudsz menni!

2008. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat, ő melyik nőgyógyászhoz jár, valszeg ahhoz, akinél születtél. Én is ahhoz mentem el, és mondtam is neki, hogy nála születtem, és utána nagyon kedves volt velem. :) Nem kell félni tőle, nem bánt. Csak hideg az a vacak, amivel vizsgál, ennyi az egész. :)
2008. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!