Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merjem használni a Betadine...

Merjem használni a Betadine kúpot?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapban furcsa folyásom jelentkezett. A ciklus elején vizes volt, de a vége felé már krémes fehér, de nem volt büdös, és nem is viszketett ott lent. Akkor gondoltam hátha egy kis gomba okozhatja, így Canesten kombival kezeltem. Most az új ciklusban megint kezdődik, reggel még csak sima vizes volt, de napközben már barnázgattam is.... Ma vettem ilyen kúpot, de nem tudom merjek e továbbra is kísérletezni magammal.

A dokihoz március 8-ra van időpontom...


Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban esetleg?


2013. febr. 21. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
26%

a Betadine nem igazán fog segíteni, ha makacs gombád van, a csak sima jód, uszoda után ajánlják

a barnázás nem ezzel függ össze, hanem a ciklusoddal

ha mindenáron kezelni akarod magad inkább Pevarylt vegyél, azzal ártani nem tudsz, de elég jó gombaölő, kihúzhatod 8-áig

(érdekes orvos, hogy ilyen soká ad időpontot....)

2013. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!