Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja az erős fájdalmat...

Mi okozhatja az erős fájdalmat a bal petefészeknél?

Figyelt kérdés
Ma hirtelen csak bele nyilalt a fájdalom a bal petefészkembe.kétszer is.Szurkálni is szokott de ha szurkál akkor a jobb is szokott.Barna folyásom van és enyhe nyúlós,átlácó vér.Múlt héten múlt el a mensim.Orvosnál voltam és minden rendben van még a rákszűrés is jó.Mi lehet?
2009. szept. 8. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
érdekes. nekem akkor szokott fájni ott amikor peteérés van :P de azt még meg is értem... erre a kérdésre nem tudok értelmes választ adni :) xD
2009. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha voltál vele orvosnál és nem mondott semmit, akkor nemigen van tippem. Én petefészek gyulladásra vagy vakbél gyulladásra gyanakodnék.
2009. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem most voltam orvosnál.2hete voltam.Akkor még nem fájt ennyire mint ma.Ma kezdet nagyon fájni.Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 8. 21:20
 4/9 anonim válasza:
Lehet,h ciszta....sztem menj el vele még 1x egy másik orvoshoz!!
2009. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
majd írd meg,hogy mi lett.
2009. szept. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. Egész nyáron orvoshoz járkáltam vele.(Orvost is váltottam) Kapatam egy csomó gyógyszert de nem lett jobb. Holnap ismét elmegyek, mert én érzem hogy ez nem normális, valami gubanc lehet.
2009. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával jártam a nőgyógyászatot fél éven keresztül. 3 orvosnál jártam ez idő alatt, egyik sem vizsgált meg rendesen. Még ultrahangot sem csináltak. Az utolsó megnyomkodta a hasamat (majd' becsináltam a fájdalomtól) és azt mondta hogy ez nem nőgyógyászati eredetű. Ezután feladtam.

De szerintem ciszta lehet.

2009. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ciszta. Mondom, ha a baloldalon van akkor vakbél is lehet. Nekem is volt ilyen és tényleg a vakbelem volt az. Sebészetre menj vele vagy háziorvoshoz.
2009. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik,hogy csak 1szer fájt.Most nem fáj csak szurkálni szokott néha.Köszönöm a válaszokat!Hát sajnos ilyenek az orvosok.Nem vizsgálják meg az embert rendesen.Pénzért meg mindent megtesznek.
2009. szept. 11. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!