Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely mosót használok és az...

Hüvely mosót használok és az utóbbi két alkalommal csípett utána. Ez mi miatt van? Szavatossági idő jó.

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran csinálod? Lehet ritkábban kéne, mert a hüvelyednek így nincs ideje észhez térni és túl van fertőtlenítve.
2009. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hüvelyöblítők és intim lemosók akkor csípnek, ha valami fertőzés, vagy gyulladás van. Ha ép a nyálkahártya, akkor nem csípnek. Amúgy a hüvelyt nem jó irrigálni csak úgy, tökreteszed vele a saját védekező rendszerét. Ha nincs fertőzés, akkor nem mosakszunk belül.
2009. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos egyik válasz sem kielégítő számomra ugyanis nem használom sűrűn mert elvileg az útmutatón az van hogy hetente háromszor is lehet akár én meg minden menstruációnál használom ha használom. Igazából nem csak akkor írja a használatot sőt arra egyáltalán nem írja ha gyulladás vagy fertőzés van akkor kellene.. nem tudom..
2009. szept. 8. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy már kialakult a fertőzés, csak még nincsenek tünetei. Egyszer én is csak a nődokinál tudtam meg, hogy gombám van és csak kb másfél hétre rá jöttek a tünetek.
2009. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az előfordulhat mert sajnos nagyon hajlamos vagyok rá de ma megyek és minden kiderül :-)
2009. szept. 9. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!