Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp feljuthat a méhbe...

Hüvelykúp feljuthat a méhbe vizsgálatkor?

Figyelt kérdés

Tegnap este voltam nőgyógyásznál. Előtte való nap este feltettem egy hüvelykúpot. Kiürülhetett addigra? Ugye véletlenül sem kerülhetett feljebb a méhbe?

Értelmes válaszokat kérek!


2013. febr. 13. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A kúpok feloldódnak a hüvelybe és a felesleg másnap távozik. Szóval semmit nem nyomtak feljebb, nyugi.
2013. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Tudom, hogy butaságot kérdezek, csak az ember néha észszerűtlen dolgokon is pánikol. :(

2013. febr. 13. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Fura de nekem még olyan vizsgálatom nem volt ahol bennem nyúlkáltak volna. Kacsával kitágitanak és körülnéznek meg a hasamat nyomkodják de ennyi. Neked kétkezes vizsgálat volt vagy hüvelyi uh? De sztem azokkal sem nyomja feljebb. A méhbe eleve nem tud bejutni, ha a méhnyakig felérne akkor ott koppanna egyet és kint maradna :D

De ez is lehetetlenség mert természetesen elolvad pár perc alatt nemhogy másnapra....

Nekem pont az a bajom h kifolyik az összes mikor feloldódik..

2013. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, kétkezes vizsgálat volt, nem ultahangozott meg. Előtte pedig a kacsával megnézett.

Olyan aranyosak vagytok, hogy nyugtatgattok engem, köszönöm. Már teljesen pánikban voltam. Most azt is olvastam, hogy egy nyákdugó képződik a méhszájnál, és az mintegy elzárja a nyílást.

2013. febr. 13. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van. Ezért sem mehet feljebb. Örülök, hogy megnyugodtál! :)
2013. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!