Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menszeszem lassan 20napja...

A menszeszem lassan 20napja tart! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
17éves vagyok. Beteg voltam, és már vége fele járt a betegségem..mikor közbe jött egy mellmütétem, mikor lejárt a kórházban a mütét folytatodott a betegségem, és már 20.napja hogy beteg vagyok :O Az altató zavarhatott be?
2013. febr. 9. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Már 10 nap után orvoshoz kell menni. Ne várj tovább!
2013. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A menzeszt ne hívd betegségnek, nem az. De hogy 20 napja vérzel, az gond. El kell menned nőgyógyászhoz mielőbb, fogsz rá kapni gyógyszert valószínűleg.
2013. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kissé belezavarodtam az írásodba, mire rájöttem, hogy te a menstruációt nevezed betegségnek. Az nem betegség, az viszont igen, hogy ilyen hosszú ideje tart. Hétfőn irány a nődoki,akkor is, ha esetleg addigra elmúlik.
2013. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem lehet, hogy az altató miatt van? V a mütét miatt?
2013. febr. 9. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is el kell menned dokihoz,mert itt csak találgatni lehet,azzal meg nem jutsz előrébb,mert nem tudni mitől van.
2013. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Ha 10 napnál tovább tart a menstruáció-ami nem betegség-, akkor mindenképpen orvoshoz kell menni!!!
2013. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj orvoshoz,ez nem normális.
2013. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
El kellene menned valóban orvoshoz.
2013. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!