Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 'Bevertem' a mellemet. Ezért...

'Bevertem' a mellemet. Ezért van ez?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy tegnap egy kisfiú véletlenül megütötte a mellemet. Először nem tapasztaltam semmit, csak a szokásost mikor beverem picit a mellem, hogy fáj de ez abbamaradt. Aztán hazaértem és egyből lezuhanyoztam. Mosakodás közben viszont észrevettem, hogy a bal mellemen (amelyiket megütötte) van egy duzzanat amit ha megnyomok akkor fáj. Eléggé megijedtem, a mellrák jutott eszembe de aztán eszembe jutott ez a délutáni ügy amivel lehet (nagyon remélem) hogy van összefüggés. Viszont még mindig kételkedek. 14 éves vagyok de nagyon nem szeretnék nőgyógyászhoz menni, szégyellős vagyok. :S Még valami: nem rendelkezek nagy mellekkel és szerintem még fog nőni. Attól félek, hogy ez a mellem majd fejlődésképtelen lesz. Ez lehetséges? :| A válaszokat nagyon megköszönném!
2013. febr. 7. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem mellrák, ne aggódj, és nem fogja gátolni a növésben sem. A melled is ugyanolyan testrészed, mint mondjuk a lábad: ha beütöd, megduzzadhat a bőr alatt, fáj, esetleg lila folt lesz rajta. Ettől függetlenül a lábad sem áll meg a növésben, és a melled sem fog emiatt. Pár nap, és elmúlik :)
2013. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! :)

Most megnyugodtam!

2013. febr. 7. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
A legrosszabbra ne gondolj! Annál is inkább, mivel a melledben lehet csomó a serdülőkori hormonváltozások miatt, de a biztonság kedvéért jó lenne ha orvoshoz mennél, és beszámolnál neki az ütésről.
2013. febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Dehogy menjél emiatt! 2,3 nap és el fog múlni.

Ütéstől nem lehet rákot "kapni".

2013. febr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves előző Válaszoló! Miért akarsz Te mindenkit lebeszélni arról, hogy orvoshoz menjen? A kérdezőnek is jobb lenne, ha orvos mondaná, hogy nincs semmi baja, legalább megnyugodna. Mellesleg senki nem mondta, hogy ütéstől lehet mellrákja!
2013. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nem orvos, de orvostanhallgató. Szerintem is fölösleges ezzel orvoshoz rohangálni, maximum akkor, ha eltelt 1,5-2 hét, és még mindig ott a duzzanat, esetleg elkezdett nőni, még jobban fájni.
2013. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!