Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez a kellemetlen...

Mitől lehet ez a kellemetlen szag?

Figyelt kérdés
Nincs gyulladásom,rendszeresen tisztálkodok,intim mosakodógélt is használok,de barátom kellemetlen szagra utalt orális szex közben,mitől lehet ez?segítsetek,rendkivűl megalázóan érzem magam,hozzáteszem hogy előtte zuhanyoztam és én nem érzek semi szagot magamon
2009. szept. 3. 18:34
 1/9 anonim válasza:

Lehet esetleg valami fertőzésed van...

Nem érzel semmit?

2009. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz,jobb ha elmész:)
2009. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez a furcsa hogy nem rég voltam nődokinál,nincs semi gyulladás vagy fertőzésem sincs
2009. szept. 3. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán felborult a hüvely baktériumflórájának egyensúlya, ami azt jelenti, hogyha elszaporodnak az egyébként hasznos bacik, akkor bizony kellemetlen szagot, folyást okoznak. Először próbálj ki valamilyen tejsav tartalmú kúpot és mosakodószert, ha nem használ, akkor irány az orvos.
2009. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azon a környéken sok olyan faggyúmirigy található, ami szaganyagokat termel. Ha kicsit magasabb a tesztoszteron szinted(hány éves vagy?, ha serdülőkor környékén, akkor pattanások emelkedett tesztoszteronszintre utalnak), akkor fokozódott az elválasztásuk. Ebben nincsen semmi kóros, vannak nők, akiknek magasabb kicsit a tesztoszteron színtjük és az sajnos evvel jár. Ha nagyon zavar, mondd el a nőgyógyászodnak, ő biztosan többet tud róla és segíteni is tud.
2009. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
igen valószínű, hogy a hiba a másik fél készülékében van, nem benned. :)
2009. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok már serdűlőkorban,hazsnálok intim mosakodógélt is,és én nem érzek semmit magamon,lehet csak azért mondta hogy megalázon,de egyszerűen ezt nem bírom feldolgozni,annyira szégyelem magam
2009. szept. 4. 03:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Feleségemmel hasonló "élményem" volt pár éve. Neki a spirál miatt lett valami fertőzése. Semmit sem érzett magán, de nekem kellemetlen lett az illata. A doki kivette a spirált, kapott valami kúpot, két hét múlva feltették az új spirált, és azóta semmi gond! Jut eszembe: ezt is lassan cserélni kell...
2009. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nálam nem lehet ilyen gond ,mert nincs spirál ,nem szedek semmit sem
2009. szept. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!