Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A melltartók mérete hogy...

A melltartók mérete hogy kapcsolódik össze a mellbőséggel?

Figyelt kérdés
Pl. van olyan méret, hogy 85/C... megméri az illető, hogy mennyi a bőség, és akkor az 85 cm? Na és a C mit jelent? Nem értem...
2009. szept. 3. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
85cm a mellalatti méret, a C az a kosàr méret!
2009. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írta, a szám az a mell alatti körméret cm-ben. Annyival egészíteném még ki, hogy a kosár méretezése A-tól indul, ez a legkisebb.
2009. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és a kosarat hogykell megállapítani, csak felpróbálásnál lehet? vagy erre is van vmi módszer a centiméterrel?
2009. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A megfelelő betűt a mellbőség és a mell alatti körméret különbsége lehet meghatározni. Ha a különbség 12-14 cm között van, akkor A, 14-16 cm között B, 16-18 cm között C, 18-20 cm között D a kosárméret.
2009. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szemre! :) Nem tudok rola, hogy ezt is mérnék cm.rel! :) Amugyis fel kell probàlni, mert a mint a mellek, a melltartok is különbözöek, pl. szabàsra, fazonra stb.!
2009. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg, de idiota vagyok, màr el is felejtettem! :D

Elözö!

2009. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most kiszámoltam, nekem 11 centi a különbség:D de mégis B-s melltartót hordok, mert az A-ból kibugyog minden oldalról, de főleg oldalt
2009. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
huhh köszi a válaszokat :D
2009. szept. 4. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!