Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és 40 kg.Régebben sokat cigiztem ezt sikerült lecsokkentenem napi pár szálra,eszek naponta 5-6 szor legalább hizlalo ételeket is és semmi.A mellem is kicsi.Szedek multivitamint is az se segít.Tudnátok mondani bármilyen készitményt vagy bármit (pl teák stb) ami esetleg méginkább méghozza az étvagyat vagy segít hízni? Fogamzásgátlot nem szedek. Köszi a válaszokat!

2013. febr. 1. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2013. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy genetikailag ilyen alkat vagy, vagy pedig pajzsmirigy túlműködésed lehet.
2013. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a gyombertea fokozza az etvagyat.de ne a szalasatvdobozosat vedd hanem vegyel egy gyombert.csak par szaz ft es legalabb termeszetes.egyel diakcsemeget magokat,rizsetkrumplit.tudom nehez hizni mert en is akarok.en mar harom kiloval tobb vagyok.naponta tobbszor eszem. tejet sajtot hust tojast kell ennii. a hizas nem azt jelenti hogy mostvossze vissza kell mindent enni foleg edessedeket.azt probald kerulni. a friss pekaru ishizlal.a kenyeret se felejtsd el. szoval ez egy hosszabb folyamat.a 40 kg baromira keves a magassagodhoz.legalabb meg 15 kgot kellene felszedned
2013. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsnem is tudom a magassagodat:) de a 40 kg akkor is keves.en is 23 vagyok 174 cm es 58 kg es igyis vekonynak latnak.
2013. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok magas nekem már egy 5 kg is elég lenne hogy megnyugodjak kicsit.Pajzsmirigyem jó,nemrég vettek vért és minden oké.az igaz hogy a családban mindenki vékony de akkor is.

Lehet fogamzásgátlo segítene kicsit.

2013. febr. 1. 12:06
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok magas nekem már egy 5 kg is elég lenne hogy megnyugodjak kicsit.Pajzsmirigyem jó,nemrég vettek vért és minden oké.az igaz hogy a családban mindenki vékony de akkor is.

Lehet foga l ,

mzásgátlo segítene kicsit...c

2013. febr. 1. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló? Egy frászt!

Attól nem biztos, hogy hízol.

Meg annak a "hízásnak" a fele egyébként is víz, meg "szél". A tabletta inkább csak puffaszt. Úgy, mint ahogy menzesz előtt is felpuffad az ember.


Szedj Béres-cseppet! Az tényleg javít az étvágyon.

Vagy terhesvitamint! Nem vicc! Olyan összetételben tartalmaz vitaminokat, vasat..., hogy könnyen lehet hízni mellette.

Még a hajat is széppé teszi (hasonló az összetétele, mint a hajvitaminoknak, csak sokkal jobb arányban tartalmazza azt, ami kell a szervezetnek)!

2013. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nutridrinket fogyaszt hasonló lányismerősöm
2013. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!