Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női vagy Férfi nőgyógyász a jobb?

Női vagy Férfi nőgyógyász a jobb?

Figyelt kérdés
vélemények,tapasztalatok?
2013. jan. 27. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
voltam már mindkettőnél, szerintem tök mindegy, csak óvatos és alapos szakember legyen. én a pasinál sem éreztem magam kellemetlenebbül, mint a nőnél.
2013. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a női jobban bejött,mert előtte egy bunkó férfiorvost fogtam ki,akit ráadásul ajánlottak.Terhesen gyengédségre,finom kezekre vágytam,így ettől a doktornőmtől megkaptam.Már ha ránéztem,megnyugodtam.

Szóval nekem a női!

2013. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én férfihez járok. Semmi panaszom rá.
2013. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is férfihoz járok, nagy rendes! Orvosa válogatja, szerintem nem azon múlik hogy férfi vagy nő.
2013. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem a nőgyógyász neme számít! Mindkét nemnél lehet jó orvos, és bunkó is!
2013. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Az 5. vagyok. Akkor jársz a legjobban, ha olyan orvoshoz mész, akit egy olyan ismerősöd ajánl, akivel tűzbe tennétek egymásért a kezeteket, és tudod, hogy Neked csak a legjobbat akarja!!!
2013. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nőihez járok,nagyon rendes.Mindegyik lehet jó és rossz,a neme igazából mindegy.
2013. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ferfi orvosom van. Meg vagyok elegedve. Nem a nem szamit, hanem, hogy jo szakember legyen, es bizalommal tudj hozza fordulni.
2013. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neked a női...
2013. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én nőihez járok. De most fogok váltani, mert anyukám a munkahelyén hallotta, hogy hibát hibára halmoz néha, és figyelmetlen. (pl. elfelejtett beutalót adni, és állítólag félre is diagnosztizál néha). Nekem szerencsére még nem volt vele problémám, de azt hiszem nem várom meg.

Azért választottam korábban női nőgyógyászt, mert úgy gondoltam, hogy mivel ő is nő, jobban ért a dolgához. Hát mégse.

2013. jan. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!