Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a hónapba már másodjára...

Ebben a hónapba már másodjára van meg a menzeszem. Ez mitől lehet? 17L

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Számos indok miatt... stressz,betegség, egyesek szerint az alkohol is előbb meghozza... Ha kórosabb okot keresünk,és ha egyébként is összevissza van a mensid,akkor hormonproblémák. De ha egyébként normális,és ez csak egyy kirívó eset volt,akkor ez nem valószínű!
2013. jan. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy biztosat csak orvos mondhat?
2013. jan. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddig általában rendszeres volt ez az első alkalom,hogy ebbe a hónapba így jártam.:/

Igen, tudom,hogy csak orvos mondhat biztosat. :)

Köszönöm a válaszokat.:)

2013. jan. 27. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha először volt, és más tüneted nincs, akkor feltehetőleg nem gond. Ha legközelebb is így lenne, akkor keress fel egy orvost!
2013. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Delfike86 válasza:
szia én is igy voltam vele csak nekem több mint két hétig meg volt 4-5 napig semmi aztán ujra megjőtt ,igy elmentem a Dokimhoz aki nem tul kedvesen közölte hogy cisztám van, ajánlom hogy menj el a Nögyogyászodhoz
2013. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Január 7.kén jött meg elsőnek és tartott 12.-ig.

Most pedig Január 26-án jött meg megint.

Ha több ideig fog tartani mint 1 hét akkor egy dokihoz tényleg el kell majd menni. Remélem nem fog sokáig tartani.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2013. jan. 27. 15:46
 7/7 Delfike86 válasza:
menj el dikohoz lehet hogy ciszta
2013. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!