Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák elleni védoltást...

Méhnyakrák elleni védoltást 35 évesen érdemes beadatni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 07:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom azt az első szexuális együttlét előtt kell beadatni, tehát ha még szűz vagy, akkor igen.
2013. jan. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

hát nem....

ilyenkor már nem alakul ki védettség?

2013. jan. 25. 07:22
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes minden aktív sexuális életet élő nőnek beoltatni magát! Persze előtte érdemes rákszűrést csináltatni, ahol vizsgálják azt is,h HPV vírussal fertőzött-e valaki.Amúgy a HPV érintkező bőr felülettel is terjed(úgyhogy ismerve a vírusok életképességét)nem tartom kizártnak azt sem,h illemhely használatával is lehet fertőződni.De ez csak az én véleményem! Minden esetre érdemes beadatni!
2013. jan. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Már késő, sajnos.
2013. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezz meg olyat, aki ért hozzá! Azt szeretem,h az egészséggel kapcsolatban mindenki tud mindet, a közértes, a szomszéd., stb.pedig az orvosok 6 évig tanulják csak az alapokat. Talán nem véletlenül!
2013. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. 25 éves korig kell.
2013. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azért mondják, hogy szüzen kell, mert akkor még jó eséllyel nem vagy fertőzött.

35 évesen is be lehet adatni, ha nem fertőződtél meg a vírus azon típusaival, amik ellen az oltás véd.

Szóval el kell menni HPV szűrésre, és ha negatív, akkor beadathatod.

2013. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van!!Bármikor érdemes beadatni!
2013. jan. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Bárkit kérdezel, aki érdekelt a "gyógyszer bizniszben", az nagyon rá fog beszélni!
2013. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Szerintem nem, mert nem alakul ki a védettség! Olyan 16 év körül szokták ezt az oltást beadatni!
2013. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!