Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok. Eddig egyszer...

16 éves vagyok. Eddig egyszer jött meg a menszeszem májusban, azóta semmi. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és eddig egyszer jött meg a menseszem, ebben az évben májusban. és azóta semmi. a nőgyógyász azt mondta h a régebbi fogyókúra miatt.de már 2 hónapja nem fogyózom sőt annyit eszek mint régen soha. mitől lehet h még mindig semmi??
2007. szept. 8. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs okod az aggodalomra. A menstruáció egy olyan új "helyzet" a szervezetedben, amit meg kell szoknia. Nem mindenkinek rendszeres még akkor sem, ha már évek óta menstruál. Majd helyreállnak a hormonjaid, és "megtanulják" a feladatukat. Türelmesnek kell lenned: menstruálhatsz még egész életedben eleget! :)
2007. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, majd helyreallsz. Mindenkepp egyel rendesen. Nekem akkor maradt ki harom honap, mikor 16 evesen erosen elkezdtem fogyozni. A szervezet sporol, esert nem jon meg olytankor. de nem szabad ilyet jatszani. Kikoltoztem kulfoldre nemreg, es a valtozastol, mas eletormatol is konnyen megzavarodik, nekem nem jott meg 4 honapig mikor kikoltoztem. aztan visszaall. ne idegeskedj!
2008. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!