Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spirál után normális a folyás?

Spirál után normális a folyás?

Figyelt kérdés
Nem rég raktak föl sirált, novemberben és sajna azóta a két menszesz között folyásom van, pedig sose küzdöttem ilyen problémával.Még a terhességeim alatt és után sem. Gondoltam várok 1 menszesz utáni állapotot hátha elmúlik, és idő kell amíg befogadom ezt a sz.rt, de sajna most is van. Talán már nem olyan gyakori de sajna van és kicsit kellemetlen szaga is van. Az ünnepek alatt nem akartam már dokihoz menni, nem is tudtam meg most szabin van tehát még várhatok pár hetet, de jó lenne tudni ez elfog-e múlni vagy nem,és ki kell venni????? Volt van valakinek hasonló panasza??? Válaszokat előre is köszönöm

2013. jan. 24. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, olvasod-e még.

Nekem 2 hete tették föl. Utána pár napig véreztem, de elmúlt s azóta semmi. Most meg elkezdett valami barna folyásom lenni. Ilyen hol van, hol meg nincs.

Neked is barnás folyásod van vagy fehér? Esetleg voltál azóta dokinál? Mit mondott?

2013. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!