Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy alulműködés?

Pajzsmirigy alulműködés?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, van egy érték, amit nem találok az interneten, hogy mit jelent. Ez az ATA érték aminek 0-5,6 között kellene lenni, de nekem 115,48!! Kaptam gyógyszert is, két hónap múlva újra vérvételre kell mennem. Tud valaki segíteni, hogy ez az érték mit jelent? Előre is köszönöm.
2013. jan. 23. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ATA a pajzsmirigy-ellenes autoantitest rövidítése akar lenni. Nekem ilyet sose néztek, csak TSH, T3, T4 és ATPO volt. Az ATPO volt fontos mutató, mert az szokott ilyen kiugró lenni és az mutatja, ha autoimmun eredetű a pm alulműködése. Lehet ez az ATA az ATPO akar lenni? Ennek utánanézek én is.
2013. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!