Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni?

Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és a családba kb. mindenkinek 12 éves korába jött meg de nekem még nem most mi lesz?

2013. jan. 23. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
16 éves korodig ne aggódj, ha nem menstruálsz. :)
2013. jan. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 14 éves koromban jött meg, ne aggódj még 1-2 évig.
2013. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

No para. Örülj hogy nem kell ilyenekkel foglalkoznod még.

16ig nem gond.

HA piszkálnak esetleg emiatt vágj vissza ilyenekkel hogy:

Legalább nem kell aggódnom hogy átázok!

Legalább nyugodtan vehetek fel fehér nadrágot és nem kell mindig a barátnőimet kérdezni hogy nem e foltos a fenekem!Akármikor mehetek strandra, és nem fáj a hasam ....

Élvezd ki ezt a kis időt míg nem jön meg.

Engem annak idején piszkáltak mert 8adikban nekem jött meg utoljára a lányok közül..

Egyszer az egyik ilyen piszkálós oszt társam kérdezte hogy nem foltos a feneke erre én : URAMISTEN MENNYJ KI A MOSÓBA AZONNAL!!!! hangosan, és kirohant...mondanom se kell nem volt semmi, csak mikor visszajött akkor megkérdeztem tőle hogy nem irigykedik hogy engem nem tudnak illyennel szivatni??? :D Én örültem ennek az időnek ami vérzés és egyéb panasz nélkül telt el..

2013. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és előbb utóbb megjön....nyugi.
2013. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem 13 évesen jött volna,de késett fél évet. szóval az elsőnél 14 voltam.

és? ha elmagyarázom hogy mi,miért és mikor volt nálam,akkor megértik a helyzetem. meg mivel már megjött,ezért nem néznek le. mázlim van(másokkal szemben).


és hozzáteszem hogy nem vagyok későn érő,10-11 voltam,amikor az első szőrszálak megjelentek "ott lent",folyásom 12 éves koromtól folyamatosan volt. igen,hormon bajoktól késett,sejtheted :(

2013. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
oh, örülj neki. én 11 voltam (most 12 vagyok). ne várd 16 éves korodig még élvezd h nincs. jah és nekem ugy 8-10 éves korom óta van folyásom. az első szőrszálak is ("ott") kb. akkor nőttek.anyum még épp hogy 10 volt (mikor megjött neki). és am milyen magas vagy? én olyan 158 voltam. ebből is ki lehet számítani.
2013. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16, 17 éves korodig kellene megjönnie. Még bőven van időd.
2013. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azóta megjött?
2013. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!