Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok. Már nagy a...

12 éves vagyok. Már nagy a mellem, de kicsi a szőr a nemi szervemen. Mikor fog megjönni az első menszeszem?

Figyelt kérdés
2007. szept. 7. 20:19
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne siettesd a dolgot, jobban fogsz neki örülni, ha nem lenne majd. De semmivel sem vagy elkésve, ne aggódj.
2007. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem ne akard azt hogy minél előbb megjöjjön. Tapasztalatból beszélek mert nekem 12évesen jött meg először a többi b.nőmnek meg csak 15-16évesen de vhogy jobban örültem volna ha nekem is csak akkor hiszen én már 3éve szenvedtem mikor ők még csak először tapasztalták a dolgot. Meg különben sem olyan jó dolog mint amilyennek hiszed. Meg fog még gyűlni vele a bajod főleg ha pont nyaraláskor lesz meg stb. Szóvel minél később anál jobb. Hidd el!!
2007. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hamarosan, ha jól emlékszem, én is akkor kezdtem el menstruálni. És pont ennyire foglalkoztatott engem is, hogy mikor jön már meg. De amikor elmúlik az újdonság varázsa, már állati nyűgnek fogod érezni, szóval örülj, amíg nem kell ezzel foglalkoznod. Persze mindenki ezt mondja... De tényleg így van. Ne aggódj, minden rendben van veled, előbb-utóbb mindenkinek megjön, nem lóverseny, akinek később jön meg, az is pont olyan jó nő lehet, mint akik korábban érnek. Ezt a korábban érést is csak testileg értem, lehet, hogy te pl. sokkal éretteben tudsz már gondolkodni, mint azok a kortársaid, aki már menstruálnak. Nem ezen múlik.
2007. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
addig orulj,amig nincs mensid!anyukám mindig ezt mondta nekem.és tényleg így van. 12évesen ez még normális. nekem 14évesen jott meg.bár a mai tiniknél ez már koraibb!de ne aggodj,egyszer ugyis megjon!nem ismerek olyan lányt,akinek nem jott volna meg.csak kinek elobb,kinek utobb.
2007. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia! Énis 12 éves vagyok és pont most jött meg... hát ne kívánd! Örülj addig még nincs meg.. Most , hogy visszagondolok bárcsak vissza lehetne csinálni
2008. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyetértek az előzőkkel. Ha van fehérfolyásod, az kb. 1-2 évig van, aztán jön meg. Velem is így volt. Ha szerencsés vagy, nem olyan nagy nyűg az. Kinek milyen az alkata. Nekem például nem fájdalmas. Várhatsz még vele!
2009. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
na megjött azóta? és miylen érzés?:D
2009. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!