Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS vagyok, endokrinológust...

Nettke kérdése:

PCOS vagyok, endokrinológust keresek Szegeden aki ezzel foglalkozik, és segitene nekem. Tudtok ajánlani valakit, aki viszonylag olcsó, és ért is a betegséghet?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom nem igazán foglalkozik a pcos-al, felirta a fogamzásgátlót, és ennyi
2013. jan. 19. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem 1 évvel ezelőtt Dr. Valkusz Zsuzsannát ajánlották, azt hiszem 10 ezret kért vizsgálatra, de én nem mentem, mert hozzám nagyon messze van
2013. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én jártam 12 évesen a Valkuszhoz PCOS miatt annó. Egy ordas nagy paraszt volt, anyám sírva is fakadt. Elküldött minket a fenébe mondván, hogy anyám fogja fel, hogy én egy terméketlen és szőrös lány vagyok és az is maradok örökre, ne menjünk többet, mert nem tud velem mit csinálni. Érdekes módon más endokrinológus teljesen rendbe tette az egészségem a legmélyebb gödörből. Mástól is hallottam, hogy nem szeretik, na de mindegy is, lehet hogy azóta normális és megtanulta, hogy mi az a PCOS. Akihez én járok most azt Dr. Maróti Gabriellának hívják, a MÁV rendelőben rendel, iszonyú kedves, nagyon sokáig beszélget a betegekkel, számba vesz mindent és tényleg sokat segített.

Akit még ajánlottak az Dr. Csajbók Éva. Őt nem ismerem, de több szakorvosom is ajánlotta. Ő most a Galenus szakrendelőben tart magánrendelést, a Gera Sándor utcában.

Több endokrinológus is van, de csak hármukról tudok véleményt. Mindegyikőjüknek van magánrendelése. Az árat nem tudom, én sosem jártam magánrendelésre, de ha beírod a nevüket a google-ba, akkor kidobja a magánrendelésüket és lehet telefonon érdeklődni, az semeddig sem tart.

2013. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget!

Dr Katona Renátáról hallottatok esetleg valamit, tapasztalatok?

2013. jan. 19. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Katona Renáta nem endokrinológus, hanem nőgyógyász.
2013. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én Dr. Magony Sándorhoz járok több, mint 2 éve. 6-8 hónap alatt "belőtte a ciklusomat" 30 nap körülire, előtte alig menstruáltam, és most a pocimban van a 18 hetes babucikánk, aki a 2. babaprojektes hónapban spontán megfogant :))), pedig régebben mindenki azzal ijesztgetett, hogy nem lehet gyerekem majd vagy csak nagyon nehezen.

Van magánrendelése is, de én a klinikára járok hozzá, én nagyon tudom ajánlani. :)

2013. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És van több endokrinológussal is tapasztalatom, de annyira hidegen hagynak, hogy "ócsárolni" sincs kedvem őket, a lényeg, hogy találtam valakit, aki 8 év után és X orvos után végre helyrerakta a ciklusomat.
2013. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és nekem pajzsmirigyemmel is gondok vannak, előtte évekig csak azzal foglalkoztak az "orvosok", pedig elég nyilvánvaló volt a PCOS is, de hiába mondtam, le se szarták. :(
2013. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szekeres Edithez járok, a Bérkert Klinikán van magánrendelése.

Nem tudom, hogy elégedett vagyok-e vele, kedvesnek kedves, de néha úgy érzem, hogy egy helyben toporgunk.

2013. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csajbók is egy türhő, aki kB 10 kg feleslegnél is bypasst javasolna szíve szerint. Csoda, hogy nem miatta lett jó pár túlsúlyos öngyilkos...
2021. nov. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!