Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem értem mitől esett le a...

Nem értem mitől esett le a testhőmérsékletem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem értem a ciklusomban a hőváltozást. Jan. 5-től 8-ig a hőmérsékletem 36,6 volt és a váladékom meg olyan tojásfehérje szerű volt 5-én és 6-án utána meg a többi napon ragadós volt. 9-én meg már leesett a hőmérsékletem 36,1-re és azóta sem emelkedik 36,3-nál magasabbra és a váladékom nagyon kevés, ha van akkor ragacsos, de van hogy száraz vagyok. Mitől van ez? az orvostudakozóban azt mondta Hamvas doktor hogy nem volt peteérésem....Nem Szexeltem senkivel sem és nem hatoltak kézzel sem belém...( csak petting volt) terhes tuti nem lehetek? Köszi :)

2013. jan. 15. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha peteérésed sem volt, hogy lennél terhes? Anélkül nem lehet teherbe esni.

Jól méred? (Rögtön ébredés után, azonos időben, végbélben/hüvelyben/nyelv alatt)?

Hány napos a ciklusod, és hol tartasz a ciklusodban?

2013. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez vmi uristen terhes vagyok mérési mánia?

most látok ilyet elöször ezt sokan csinálják? nekem kicsit fura. nem cseszegetés komolyan érdekel.eszembe se jutna h minden nap méregessem magam.

2013. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Reggel ébredés után mérem, mindig 7:00-kor, a nyelvem alatt...hát én már mindenre gondoltam...csak azért feltételeztem.


Itt a görbém: [link]

2013. jan. 15. 18:00
 4/8 A kérdező kommentje:
A ciklusom 37 napos és ma a 33-ik napon vagyok....Nem mánia csak én félek nagyon mert nem akarok gyereket még.
2013. jan. 15. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nyitja meg.
2013. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a másik görbém

2013. jan. 15. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég furcsa görbe. Nem volt ovulációd, mert ha lett volna, akkor feljebb kellett volna mennie a hőnk, nem lejjebb.
2013. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ....ettől még megjöhet szombaton a menzeszem?
2013. jan. 17. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!