Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen sport az ami megterhel...

Milyen sport az ami megterhel egy lányt és kieshet a szüzhártyája? Ugrálo asztal vagy pl szoba bicaj az jó?

Figyelt kérdés
Menstruácio alatt lehet toránzni?? pl,szoba bicajoztam ma
2009. aug. 28. 23:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
bocsi.de ha a szüzhártyáról már van fogalma egyáltalán,akkor tudja a funkcióját is nem?mi az h kiesik?ki hallott/olvasott már ilyenről :D
2009. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
székre se huppanj le me kiesik XD
2009. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó előttinek üzenem hogy attól nem kretén vagy idióta valaki , hogy néhány dologgal nincs tisztában!!Biztosan létezik olyan dolog amiről te sem tudsz, mégsem hülyéznek le miatta!Én védőnő vagyok, és azért végeztem a főiskolát hogy azokon segítsek akik nem tudnak dolgokat, akár ilyeneket!(kiesik, kilyukad, nem mind1??A kérdés érthető volt nem??)
2009. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Lovaglástól, gimnasztikától is átszakadhat. De ettől még szűz maradsz, mert a szüzességet akkor veszíti el az ember, ha férfi nemiszerv beléhatol.

De semmi bajod sem lesz, ha átszakad.


Mensi alatt is lehet tornázni, sokaknak a torna enyhíti a mensis görcsöket. De azért ne a legerősebb napon csinálj 300 hasprést :D szóval mértékkel, amíg kényelmes.


Viszont azt nem értem, hogy : "Ugrálo asztal vagy pl szoba bicaj az jó?"

Ez nekem nagyon úgy jön le, mintha sporttal át akarnád szakítani a szűzhártyád :D vagy azért kérdezed, hogy "az jó"-e, hogy sportolásnak megfelel-e?


üdv.

2009. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

9:24-nek Köszönöm a válaszod meg azt hogy meglletem vagy:) Nem pedig az idioták melett

Utolso válaszolonak meg annyit hogy azért kérdem h jo e az ugrálo asztal vagy a bicaj hogy atol nem lesz e semmi gond nem akarom átszakitani Isten ments!!!!!!

2009. aug. 30. 00:21
 16/17 anonim ***** válasza:

10:07es vagyok!


Nyugi, nem fog átszakadni, a szűzhártya elég rugalmas. Gondolj bele, hogyha a kisebb tamponok sem szakítják át, amik "átmennek" rajta, akkor egy kis bicajtól sem fog átszakadni. De még ha véletlen átszakadna is, akkor sincs semmi gond, mert attól még szűz maradsz. :) És bocsi, hogy félreérettelek.


Ne törődj a gonosz válaszolókkal!

2009. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
oké köszi h irtál
2009. aug. 30. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!