Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 éve abbahagytam a fog....

1 éve abbahagytam a fog. Gátlót, eddig félévente jelentkezett a hüvelygomba, de mióta abbahagytam, egyre gyakoribbá válik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

1 éve abbahagytam a fog.gátlót, eddig félévente jelentkezett a hüvelygomba, de mióta abbahagytam, egyre gyakoribbá válik.


Sok mindent kipróbáltam, volt, hogy kivizsgálták és úgy írtak ki gyógyszert, de mindig visszajön. Nem tudom, mit tegyek, 2 éves kapcsolatom van, együtt is élünk.


2009. aug. 28. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Párod is remélem volt orvosnál, mert visszafertőzhet!
2009. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párodat mikor neekd volt gombád kezelni kell legaláb egy hétig Canesten kenőcsel. Neked tudom ajánlani a grapefruit cseppet, nekem ettől már félléve nincs bajom,pedig előtte huuuuu hát 2havonta előjött :(
2009. aug. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mindig volt kezelve ő is, most legutóbb egy másik nőgyógyásznál voltam, mert az enyém szabin volt, és ő csak gyógyszert írt ki a páromnak, krémet nem. lehet ez volt a baj? de ez kb 2-3 hete volt, akkor egyből ki kellett volna megint jönnie a gombának utána, nem? :S nem értem :(

azt hallottam h a grapefruit csepp nem mindenkinek használ :(

2009. aug. 29. 09:59
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy melyik márkájút ajánlanád? mert van több fajta is. köszi a válaszokat!
2009. aug. 29. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

A grapefruit cseppről nem tudok nyilatkozni, de szerintem kenőcsöt mindenképp kellett volna használnia a párodnak szerintem, legalább egy hétig és addig szigorúen kerülni a szexuális érintkezést, mert tényleg nagyon könnyen lehet oda-vissza fertőzni.

Ajánlanám, hogy ha elkezditek megint legyűrni a gombát, használjatok külön törcsit ott lent és cseréljétek naponta. Fehérneműt is váltsatok naponta (csak párod miatt mondom, a pasik hajlamosak több napig ugyanazt a gatyát hordani) és tároljátok őket külön vagy kerüljenek be rögtön áztatásba. Nehezen, sok odafigyeléssel ki lehet mászni belőle, nekem is sikerült, igaz nem volt, aki visszafertőzőtt volna, de most nem is ez a lényeg! Kitartás! :)

2009. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2.vok: én még ezt nem hallottam h nem használ mindenkinek, lehet ,de neekem bejött ,ki kell próbálni,mert lehet h neked is jó.én ezt használom: Rossmannban 1250Ft


[link]

2009. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!