Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A meleg kamillateás ülőfürdő...

A meleg kamillateás ülőfürdő enyhítheti a hüvelygombát?

Figyelt kérdés
Elfogyott a canesten krémem, és már csak holnap megyek a patikába, hogy átvészeljem az estét és az északát, valamilyen alternatív megoldással szeretném enyhíteni az égő, viszkető érzést.Ezért gondoltam a kamilla teára mert tudom, hogy gyulladás csökkentő hatású.Ha valaki tudna adni más tanácsot erre, annak nagyon örülnék.

2013. jan. 7. 16:42
 1/3 anonim válasza:
igen, ez estére jó lesz, amíg nem mész a patikába.
2013. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább orvoshoz menj, ne Canestent vegyél. Azt használd, amit a doki felír, mert lehet, hogy olyan fajta gombád van, amire a Canesten csak annyit ér, mint halottnak a csók!
2013. jan. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az idióta TV reklámok miatt mindenki azt hiszi, hogy ami viszket és csíp az mindegyik csak hüvelygomba lehet. Ez nem így van! Ilyen tüneteket okozhat bakteriális fertőzés is, amire a Canesten semmit sem használ. Ilyen esetben el kell menni nőgyógyászhoz, aki kenettenyésztés után megfelelő gyógyszert fog adni!
2013. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!