Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett nagy...

Fogamzásgátló mellett nagy mennyiségű barna folyás?

Figyelt kérdés
3 éve szedek Novynette tablettát. Előfordult már többször, hogy 2 menstruáció között enyhén barnás folyásom volt, de most eléggé jelentős mennyiségű sötétbarna, de nem büdös folyásom van. Sajnos volt már gombás fertőzésem, ami ugye kicsit tejfölös állagú, de ami most van az viszonylag híg, nagy mennyiségű, és hasonló "darabok" vannak benne, mint menzesznél. Elképzelhető, hogy a szervezetem kezdi megszokni a gyógyszert, és kezd "átütközni" a saját ciklusom? Vagy lehet, hogy a hüvelyem pH-ja borult föl és valami fertőzést sikerült összeszednem?
2013. jan. 6. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A barna folyás az kis mennyiségű vér. Ha nincs egyéb tüneted (égő, viszkető érzés stb.), akkor nem vszínű a fertőzés. Nem gyengíthette vmi a tabi hatását? (Gyógyszer, hasmenés, hányás, kifelejtett tabletták)?
2013. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A 3. napit 15-16 órával később vettem be, a többit időben, most tartok talán a 12. napinál. Viszont volt máskor is hasonló, bár kevesebb mennyiségű sötétbarna folyásom, akkor rendben szedtem a tablettákat. Ezért félek, hogy fertőzés esetleg. Elég kellemetlen. Gondolom így a nemi életet is mellőznöm kéne, biztos, ami biztos - más kiegészítő fogamzásgátlást nem használunk párommal, a végeredmény meg eléggé lúgosítja a hüvely pH-ját, és ha baci van a dologban, az csak rátenne egy lapáttal..
2013. jan. 6. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha szexeltek is, mindenképp óvszerrel. Szerintem nem fertőzés. És mondjuk ha a tabi nem hat rendesen, és azt jelzi a folyás, akkor igen kellemetlen meglepetés érhet (terhességre gondolok...).
2013. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!