Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ellátnak a pesti kórházban,...

Ellátnak a pesti kórházban, ha vidéki vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem pestre, albérletbe. Vidéken van a bejelentett lakcímem. Ide legközelebb a szent jános kózház van, és el szeretnék menni nőgyógyászhoz. El fognak látni érvényes tb-vel?

Még sosem voltam nőgyógyásznál, pedig 19 leszel. amíg otthon voltam, anyu nem ebszélt velem iylenekről, szerinte egy nőnek akkor kell mennie, ha beteg, vagy ha szül...


Így most h eljöttem, szeretnék elmenni...


2009. aug. 27. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyetemista vagy, akkor menj el az egyetem orvosához, érdeklődd meg van e egyetemi nőgyógyász. Ha nincs, akkor jobb ha az ideiglenes lakcímedet átjelented, mert engem középfül gyulladással hazaküldtek szegedről kalocsára. Maszekhoz meg elmehetsz így is ugy is, de 5-10 000 ft között vannak a vizygálatok...jobban megéri átjelentkezni.
2009. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be ideiglenesre, ha az albérletbe nem tudsz, akkor keress Pesten ismerőst, aki megengedi (az ideiglenes bejelentkezés semmiféle hátránnyal nem jár neki), és attól kezdve mehetsz az ottani körzetbe.
2009. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vidéki vagyok,be sem vagyok ide jelentve,mégis elláttak mindenhol!A lényeg,TB kártyád vidd,és legyen érvényes!Én babás vagyok,nekem is muszáj volt itt Pesten elmenni nődokihoz meg ultrahangra,vérvételre.Ellátnak.Ne aggódj.
2009. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!