Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem lehet menstruáció...

Miért nem lehet menstruáció közben nyirokmasszázst vagy cellulitmasszázst csináltatni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
erről még nem hallottam, de biztos valami olyan összefüggés lehet, mint például ha megvan a menszesz akkor nem lehet hajat festeni, mert nem fogja be a festék. ezt én tapasztaltam saját bőrömön.
2013. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert ezek gondolom felpezsdítik a vérkeringést és sokkal több véred távozik, mint alapesetben. Szerintem ez lehet az oka, de kérdezz meg egy szakembert, ő elmagyarázza.
2013. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

szia!


Menzesz közben semmilyen masszázst nem szabad csináltatni!

Nagyon felpezsdíti a keringést, és megindulhat a vérzés erősebben.

De valaki éppen ezért szereti, mert hamarabb túl lesz rajta.


Szerintem egyéni döntés és mérlegelés kérdése. én soha nem mennék olyankor masszőrhöz, az biztos.


Egy gyógymasszőr.

2013. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a masszázs hatékonyságára nincs hatással, 'csak' annyi, hogy erősebb vérzést eredményez?
2013. jan. 3. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, pontosan!
2013. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. jan. 3. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!