Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El nem múló hüvelygombával...

El nem múló hüvelygombával hogy kezdjek bele egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Elég rég óta szenvedek vele,egyszerűen nem akar elmúlni, canesten combi-t próbáltam,a nőgyógyász is írt fel egy másik kúpot,az sem segített. Az akkori párom is lett kezelve,ő mindig kilábalt belőle,de én nem. Szétmentünk,és nekem megmaradt. Így hogy kezdjek valaha is mással egy normális kapcsolatot? Most graepfruit-cseppet szedek.
2009. aug. 25. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
regeneráld a bélflórád is. egyél meg egy gerezd fokhagymát minden este, darabolva, pohár vízzel. kerüld a cukros kajákat. vegyél normaflore-t patikában. időnként vegyél sós ülőfürdőt.
2009. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szájon át szedhető gyógyszereket szedtél már? pl Orungal. makacs gombánál a Canesten semmit nem ér!
2009. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Canesten Combi mellé Klimicin antibiotikumot kaptam,de egyáltalán semmi változást nem vettem észre. A következő kúp mellé viszont nem kaptam szájon át szedhető gyógyszert,és az a kúp is csak 3 napos kúra volt,amit keveselltem.Tudom,nem én vagyok az orvos, neki kéne tudnia mi kell.
2009. aug. 25. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:

amire én esküszöm, már több kérdésnél is leirtam!

tinidazol tabletta, egyszerre kell beszedni mind a 4et, és diflucan...ezek kiirtják a gombát.nőgyógyász v háziorvos irja fel, nekem az utobbi tette. az ennyire makacs, én vetetnék kenetet, h mégis miféle fertőzéssel állunk szemben, és célzott kezelés ellene. nekem egyszer majd fél év volt mire kikerültem belöle, lekopogom azota 2 éve nem volt...remélem neked is hamarosan sikerül!probáld ki ezeket a szájon át bevehetőket, irasd fel a dokiddal!és nagyon tartsd be a higéniás előirásokat, legjopbbakat!

2009. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe ezt az ostoba dokit (tévedés, hogy minden orvos tud mindent, velem volt már olyan, hogy jobban tudtam valamt az "aranyos" orvosnál, még én világosítottam fel, mi merre hány méter). Keress egy profit, aki érti is a dolgát és ha kell követeld, hogy végezzen kenettenyésztést. Nem minden gomba egyforma ugyanis, lehet, hogy neked olyan "spéci" fajtád van, ami más gyógyszert, más kezelési módot igényel, a szélesspektrumú gombaellenes szerek, mint pl a Canesten, lóf.szat se érnek, már bocsánat.
2009. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!