Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "elo menstuacio"? Tobbi lent

"elo menstuacio"? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Na szoval... Mai nap folyaman amikor wc.re mentem es ott meg toroltem akkor ilyen nagyobb barnas bordos szinu folt volt wc papiron... Azt hittem h semmibaj ...

Azonban amikor este elmentem wc.re es meg neztem wc papirt hogy van e rajta olyan... Teny hogy nem volt rajta azonban bordos barnas szinu volt aza resz ahol meg toroltem vele nemiszervem ...

Mentruaciom 8. Korul szokott megjonni de legutobb nem jott valami sok... Milehet ez?

Ertelmes valaszokat.


14/L


2012. dec. 27. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

vérzés

14 vagy, ha van is rendszeres ciklusod, akkor is lehet menzesz...de lehet akár peteérés miatti vérzés is


ne aggódj, de anyukáddal beszélj róla :)

2012. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Anyukammal ertelmetlen ilyenrol beszelgetni, mindig azt mondja hogy azert mert sose oltozkodom retegesen...

Ha o vele meg tudnam beszelni nem kerdeztem volna itt meg:|

2012. dec. 27. 00:36
 3/4 anonim ***** válasza:

az enyémmel sem lehet,de már nem is akarokxD

egy ideig nekem is volt ilyen,ameddig nem vagy idősebb és nem "áll be"rendszeressé a menstruációd előfordulhat ilyen pecsételő vérzés,de ettől nem kell megijedni,nem szokatlan dolog és egy idő után elmúlik:)

19/L

2012. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem értem meg, hogy egy anya hogy lehet ilyen, hogy nem beszél a női dolgokról a lányával, és ha baj van nem veszi komolyan. És akkor csodálkoznak ha nem bízik bennük a lányuk.
2012. dec. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!