Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka annak, hogy 1...

Mi lehet az oka annak, hogy 1 hónapban kétszer menstruálok?

Figyelt kérdés
A hónap elején hatodikán beteg lettem és ez általában mindig igy volt, hogy hónap elején. De 20adikán ismét beteg lettem és nem tudom h ez mitől lehet. Van erre normális magyarázat v talán valami gond lehet? Eddig még soha nem fordult ilyesmi elő. 17/L

#mesntuáció
2012. dec. 21. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy közti vérzés, mert ez most a 14. napon jelentkezett, most van a tüszőrepedésed. Ilyenkor előfordulhat, normális.

Ja és nem vagy beteg :), akkor lennél beteg ha 17 évesen nem menstruálnál.

2012. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem :) és köszönöm
2012. dec. 21. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A menstruáció NEM betegség, ne nevezd igy, mert ez nem igaz és elég bután hangzik.

2. A menzesz kezdetét minden alkalommal ird fel pontosan (hónap és nap), mertha valami bajod van, mindenhol kérni fogja az orvos, hogy mikor volt az utolsó vérzésed.

3. Ha rendszeresen felirod, akkor tudni fogod, hogy milyen hosszú a ciklusod (az egyik menzesz elsö napjától a következö kezdetéig). Ez lehet 21 nap is rendszeresen, de akár 35 is, anélkül, hogy valami baj lenne emiatt.

4. Elöfordulhat, hogy most sem közben jött még egyszer meg, hanem mivel rövidebb az egy naptári hónapnál, igy jött ki.

5. Lehet, hogy ez most soron kivüli, egy alkalommal nem gond, de ha többször elöfordul, akkor menj el nögyógyászhoz, mert lehet ( de nem feltétlen van igy) valami betegség jele is.

2012. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha rendes vérzés volt nem csak pecsételő akkor érdemes lenne megvizsgáltatni magadat ha újra lesz ilyen. ha nem akkor csak véletlen volt néha produkál furcsa szokatlan dolgokat a test. Egyik barátnőm volt igy amugy hónapokig, kapott gyógyszert és attól vissza állt neki.
2012. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Remélem már meggyógyultál, és soha többé nem leszel beteg! Boldog karácsonyt! :)
2012. dec. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat ilyen, mint ahogy az is hogy kimarad egy.
2012. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ez kb. menyi időig tart?
2012. dec. 22. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!