Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha alig van...

Az normális, ha alig van vérzésem?

Figyelt kérdés
Megjött a menstruációm, de alig jön valami vér, egyáltalán nem ilyen szokott lenni. Nagyon görcsöltem az első napon, ilyen elő szokott fordulni gyakran. Terhes nem vagyok, mert két teszt is negatív lett. Lehet ez normális? Egy-két napot késett is, de ilyen is van néha.
2008. máj. 29. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nagyon sokmindendentől lehet. lehet, hogy volt egy erősebb felfázásod, akkor szoktam én is jobban görcsölni. de az is lehet, hogy a stressz, nem történt veled valami mostanában?mióta menstruálsz? hány éves vagy?
2008. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, de nem fáztam fel. Az igaz hogy vizsgaidőszak van, és sokat stresszelek. De ez korábban is így volt.
2008. máj. 29. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vérszegény vagy. Fehér a bőröd? Mert akkor menj el orvoshoz nem vicc az iesmi, jobb ha orvoshoz fordulsz vele, nehogy nagyobb bajod legyen belőle. A vérszegénység tünetei: sápadt, fehér bőr, energiahiány, rosszullétek, szédülés...Ezekre van tabletta, ami csokiízű...egész finom, nem is drága. :D Sok szerencsét :)
2008. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!