Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Algopyrint vehetek be? Megjött...

Algopyrint vehetek be? Megjött és fáj a hasam nagyon, szabad erre használni? Nagyon fáj.

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 13:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Mellékhatásokat nem okoz?Mert a fájdalomtól már fáj az egész hátam,megy a hasam stb.
2009. aug. 23. 13:19
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
mért, szted az algopirin mire való? tudtommal fájdalomcsillapító...
2009. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert mindenki azzal jön nekem,hogy lázra van,és fejfájásra csak.
2009. aug. 23. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó erre is,én is ezt szedem:)
2009. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
algopirin mindenre jó, mindenféle fájásra. egyáltalán nemcsak lázra meg fejfájásra.
2009. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan vehetsz be egyet.

Én a múltkor nagyon görcsöltem,bevettem 9körül egy nospát sz.rt sem ért,aztán délben bevettem egy algopyrynt és egy nospát és lefeküdtem pihenni,így már jobb volt!

14/L

2009. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vedd be nyugodtan semmi baj nem lesz tőle:)

de am ha veszel patikában direkt erre való fájdalom csillapítót az(szerintem) még jobb. de az algopyrpn is tökéletes. van olyan ismerősöm aki cataflant szed az pedig sokkal erősebb és neki sincs vele semmi baja:)

2009. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!