Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszket ott lent nagyon?

Mitől viszket ott lent nagyon?

Figyelt kérdés
16éves szűz lány vagyok és alul folyton viszket ndg valami sárga büdös nem tudom mi jön belőlem, vagyis az van a bugyimon. Látszóleg semmi nem látszik de már nem bírom, mit csináljak?
2012. dec. 18. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2012. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El kellene igen sürgősen csattogni egy nőgyógyászhoz,mert ez nagy valószínűséggel egy jó kis fertőzés. Ezt otthon kikezelni nem tudod, és minél tovább vársz vele, annál rosszabb lesz!
2012. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gombaféle is lehet akár. El KELL menned a tini ambulanciára nőgyógyászhoz. Nem kell tőle félned, vizsgálat nem fáj, kicsit kellemetlen, én párszor túléltem itt vagyok. Mindenképp doki, mert a hanyagolt betegségeknek, fertőzéseknek igen súlyos és visszafordíthatatlan következményei lehetnek! Akár meddőség is! Ha beutalót kérsz a körzetitől azonnal fogadnak! (1x nekem is azonnal mennem kellett, nem volt időpont csak 3 hónapra rá, beutalóval rögtön fogadtak). Irány a doki!

24!N

2012. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Összeszedhettél valami fertőzést. Ehhez nem kell szexuális együttlét, elég akár ráülni nyilvános wc-ben az ülőkére, de akár magától is kialakulhat pl nem megfelelő higiénia, nem megfelelő tamponhasználat és számos egyéb ok miatt. Szólj anyukádnak, ő majd kér neked időpontot nőgyógyásznál. Gondolom még nem voltál, de nem kell aggódni, nem fáj a vizsgálat, és anyukád is elkísérhet akár. Magától nem fog elmúlni, csak rosszabb lesz. Komolyabb problémákat is okozhat egy kezeletlen fertőzés, úgyhogy ne próbáld elsumákolni.
2012. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még karácsony előtt menj orvoshoz! :) Boldog karácsonyt! :)
2012. dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!