Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után elmúlt a...

Menstruáció után elmúlt a hüvelygombám. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve (nagy valószínűséggel) hüvelygombám volt, viszketést éreztem, és erős folyásom volt. Vettem Canesten Combit, de nem használtam, mert 3 napon belül várható volt a menstruációm. A menszeszem után elmúltak a tüneteim, se viszketés nem volt, se erős folyás. Most a napokban megint érezni kezdtem, de megint várható volt a menzim, így nem használtam ismét a Canestent. Most menstruálok, ha elmúlik és tünetmentes leszek, használjam a Canestent, vagy ne?
2009. aug. 21. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

nálam ugyanez volt, elmentem nőgyógyászhoz ,azt mondta ,hogy ez várható is volt hogy menszesz után kicsit elmúlik, azt nem mondta meg miért,én meg amilyen izgulos vagyok csak ki akartam menni onnan végre, megse kérdeztem az okát,de azt mondta ,hogy használjam. 1 hónapig használtam , és ezután el is múlt. 1 éve nincs semmi panaszom.


de jobb megkérdezni egy orvost, nálam ez volt.. de lehet neked mást mondanának!

2009. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért múlik el, mert a mensivel kimosódik a kórokozók nagy része a hüvelyedből, de ez csak ideiglenes megoldás. Canesten Combi használata a mensi elmúltával ajánlott, ahogy az előző is írta.
2009. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!