Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló, terhesség?

Fogamzásgátló, terhesség?

Figyelt kérdés
6 évid szedtem a diana 35 nevű fogamzásgátlótsznál, márciusba hagytam abba. Szeptember óta szedem lindynette 75 nevű fogamzásgátlót. A problémám az hogy 7 napja késik a menstruációm. Pénteken csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Tegnap voltam nőgyógyásznál aki azt mondta nem lát semmit hozzá teszem semmi vérvétel sem vizelet csak benyult megnyomkodott és ennyi. Közölte menjek vissza 2hét múlva, viszont január 7-re kaptam időpontot. Az az igazság nem tervezett terhesség nem is szeretném megtartani nem vagyok már tini 26 éves vagyok de nem állok készen az anyaságra 8 hónapja munkanélküli vagyok a párom 70. 000 keres nem is lakunk együtt. És én ha gyereket szeretnék nem ilyen körülmények között. Ezért is védekezünk. Velem még sosem fordult elő ilyen mindig oda figyeltem. Kérdésem lehetek-e terhes fogamzásgátló mellett, mondjuk az egyik ismerösöm is fogamzásgátlót szedett és most fog szülni 21-én. Hozzá teszem november 3-án jött meg utoljára és akkor erős felfázásom volt. Gyógyszert szedtem szerintem emiatt gyengült a fogamzásgátló hatása. Egyszerüen nem tudom mit tegyek dűhítő hogy az orvos még vérvételre se küldött el csak szemrehányóan rám nézett mikor közöltem nem szeretném megtartani.

2012. dec. 11. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ismerőseim (4 is) akik gyógyszer mellett lettek terhesek, szóval van rá esély...
2012. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz
2012. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha a teszt pozitív, akkor bizony terhes vagy, csak még korai ahhoz, hogy a doki lássa.

Ne szedd tovább a tablettát, és menj vissza a dokihoz egy hét múlva.

2012. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!