Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hányhat vért egy nő?

Mitől hányhat vért egy nő?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 05:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, amitől egy férfi. Minden esetre, ha vért hánysz én mennék a dokihoz, mert ez nem játék.
2012. dec. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gondoltam vki beleköt,de szeretném tudni van e vmi tipp,ötlet hogy miktől hányhat vért az ember.Amúgy ez kétszer fordult elő vagy 3szor,éjszaka kórházba került az ismerősőm,és semmit nem tudok.
2012. dec. 11. 05:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nézzük csak. Belső vérzés, gyomorfekély, gyomorszáj felsebesedése, durvább esetben valamilyen rák is okozhat azt hiszem ilyet, bár az ritkább, és már nem nagyon éldegélne az alany. Minden esetre, ha arra gondolsz, hogy mikor menstruál felhányhatja-e a válasz erre: NEM. Amúgy én legvalószínűbbnek a gyomorfekélyt tartom.
2012. dec. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek volt ilyen, sokszor vért hányt.Neki gyomorfekélye van.
2012. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!