Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is szokott lenni...

Nektek is szokott lenni [néha-néha] szokatlan váladék a mellbimbónál? 16L

Figyelt kérdés
Elég bizarul hangzik, de nekem néha ott van valami fehér ..de nagyon kevés..és néha. Mi lehet?
2012. dec. 10. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sosem volt, pedig 25 leszek. Szerintem ezt orvosnak el kellene mondani. Nem megijeszteni akarlak, csak szerintem ez nem normális dolog. Én legalábbis nem hallottam még ilyesmit.
2012. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez nem igazán normális ha váladék van ott. Lehet hogy hormonális vagy ilyesmi,de ha tuti hogy váladék nézesd meg egy orvossal.

Nem lehet hogy csak hámlik? Fürdés után látszik?

2012. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy vérvétellel meg lehet nézni, hogy hormonális-e a dolog. Ha nem, akkor valami baj van a mirigyeiddel a cicidben.
2012. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha orvoshoz mész. :)
2012. dec. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről.Jobb,ha elmész orvoshoz.
2012. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, nagyon ritkán fürdés előtt látom mikor levetkőzöm. De tényleg csak ritkán.. De valószínűleg elmegyek egy orvoshoz. Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!