Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » átmenetileg segít a canesten...

átmenetileg segít a canesten krém hüvelygomba esetén?

Figyelt kérdés

nem rég volt sajnos hüvelygombám, canesten kombit használtam, és el is múlott elég gyorsan tőle.

úgy érzem most visszatért a dolog, a jelek ezt mutatják. Maradt még a canesten krémből, használhatom addig, amíg nemtudok kombit venni? segít valamennyit, vagy teljesen felesleges? Tudom hogy kombival kéne,mert abba van a kúp, és akkor belülről is elmúlik a dolog, de ha kenem addig magam amíg nemtudok venni kombit, akkor talán nem lesz ennél rosszabb. nem?



2012. dec. 3. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Átmenetileg jó, de mindenképpen orvoshoz kellene menni.
2012. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

énnagyon hajlamos vagyok a hüvelygombára, nyáron nem 1x kijött, elég ha rajtam marad a vizes fürdőruha bugyi sokáig, és másnap már viszketek is...

Szóval hidd el nekem, hogy a canesten krém egy kalap sz*r. én is próbáltam nem segített, a nőgyógyásztól kaptam hüvelykúpot (tabletta) na az rendbehozott 2-3 nap alatt, meg ilyen krémet is kaptam ami kicsit durva mert konkrétan belülre kell nyomni, úgy hogy khm, feldugod, de azóta semmi bajom, mindennek már vagy fél éve. Nyomás orvoshoz, mert ez nem fog elmúlni, sőt lehet még rontasz is rajta!

2012. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Canesten nem mindegyik fajta gombára jó, úgyhogy mindenképpen orvoshoz kell menned, és ő kenetet vesz, és annak az eredménye alapján ír fel Neked olyan gyógyszert ami a legmegfelelőbb!
2012. dec. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a canestent, mert nem használ hosszú távon... Menj el orvoshoz és írass vele rendes gyógyszereket. Aztán meg a visszafertőződés ellen használhatsz tejsavas hüvelytablettát (gynoflort) és frezyderm ph4 intim lemosót. Nekem ezek használtak.
2012. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!