Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fogamzásgátló jó helyette?

Milyen fogamzásgátló jó helyette?

Figyelt kérdés

A Diane 35 fogamzástablettán kívűl melyik csökkenti még a pattanások képződését,ami fogamzást is gátol egyben? 2,5 évig szedtem a Diane 35-öt, sok rosszat hallottam róla, majd az új dokim felvilágosított, h csak 2 évig szabad azt szedni, egyebet írt fel, amitől a 2. hónapnál elkezdtem pecsételni menstruáció előtt és pattanásosodok is.


Kivárom a 3. hónapot (elv. utána áll be, és derül ki, h alkalmas-e az a gyógyszer a szervezetemre). Nem volt vérvizsgálattal kiderítve, hogy melyik gyógyszer lenne alkalmas. Szóval most gyűjtöm az infókat, h a diane35 helyett ki mit használ(t) bőrre, fogamzásgátlásra (úgy h szőrösebb sem lett és hízni sem hízott).

3. hónap után, ha nem lesz jobb a gyógyszertől, akkor visszamegyek a dokimhoz, kérek vérvizsgálatot, h az alapján írjon fel vmit, de előre szeretnék informálódni, h KINEK MI VÁLT BE?



2012. dec. 1. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A Yadine-nek, Yasminelle-nek és a Dienille-nek van antiandrogén hatása.

De remélem azt tudod, hogy ha végleg abbahagyod, akkor jó eséllyel még több pattanásod lesz, mint előtte...


"Nem volt vérvizsgálattal kiderítve".

Mert nem is lehet kideríteni semmilyen vérvizsgálattal.

2012. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!