Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van. Mitől?

Hüvelygombám van. Mitől?

Figyelt kérdés
Annyira kellemetlen, és olyan nagyon viszket, hogy még munkába se tudok elmenni! Mitől lehet? :(

2012. nov. 29. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

elkaphattad, lehet hogy nem is gomba, "csak" felborult a hüvelyflórád, és még ezer dolog.


kezeled? orvos látott??

2012. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uszoda, nyilvános WC, koszos kézzel értél magadhoz, műszálas fehérnemű, legyengült immunrendszer, antibiotikum. Ezerféle módodon összeszedhetted.
2012. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gomba több mindentől lehet.. Nekem intim aidet javasolt a patikusom.. Próbáld ki, azóta én az internetről rendelem, ha elfogy.
2012. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Orvoshoz csak akkor megyek, ha 2 nap múlva sem múlik el!

2012. nov. 29. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz minél hamarabb, ne csak ha x idő múlva nem múlik el! Amíg nem durva, addig könnyebb kezelni. Hüvelygomba bármitől lehet, még attól is, ha csak simán legyengült az immunrendszered. A legkönnyebb úgy megelőzni, ha ph4-es intim lemosót (frezyderm) használsz, ami megőrzi a normál hüvelyflórát. Nem mondom, hogy így sem lesz, de kisebb az esélye.
2012. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
magától nem fog elmúlni...hülyeség várni
2012. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menyj el minél hamarabb, amig komolyabb baj nem lehet belőle. Olvastam, hogy akár meddőséghez is vezethet. Engem egyszer a dokim lecseszett, hogy miért nem mentem el hamarabb (péntek este kezdett el viszketni és csak hétfőn mentem hozzá). Ha viszket nem jó jel, minél hamarabb orvosolni kell.
2012. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!