Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mitől lehet az hogy nem jött meg ebben a hónapban ? 9-10.-e körül kellett volna megjönnie de semmi sem történt csak éreztem egyfolytában hogy nemsoká meg kell jönnie de semmi.. Rendes sexuális életet nem élek még csak pettingelni szoktunk de arra is vigyázunk hogy ne legyen a fiúm ujja olyan ezért mindig rendesen kezet mosunk mindketten..Körülbelül 2 hét késés után csináltunk 3 testet is és mind 3 negatív lett .. (bár délután olyan 5 kor csináltuk és azt nem tudom mennyire befolyásolja az eredményt)

2012. nov. 28. 18:17
 1/1 anonim válasza:
Ne parázz, én barátnőmnél is előfordult már többször ilyen. Ez előfordulhat stressztől is pl. Próbálj nagyobb fizikai megterhelést csinálni, aztán az sokszor segít és megjön.
2012. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!