Intim kehely, megint. Hogy kell eltávolítani, hogy ne csússzon le róla az ujjad?
Figyelt kérdés
Először próbálkoztam az intim kehellyel. A kivétlenél akadt gondolm. Próbálkoztam az összenyomással az alján. De annyira csúszott le az ujjam, nem volt elég a bordázás a kehely alján. Végül úgy vettem ki, hogy körömmel is rá kellett segítenem. Láttam a videókat a kivételről (meg hogy nem szabad körmözni), de erről a csúszásos dologról nem olvastam sehol. Persze lehet, hogy a tamponhasználat miatti megszokásból túl magasra tettem, és ezért volt gondom. Most próbáltam lentebbre rakni.2009. aug. 17. 23:06
11/11 anonim válasza:
Először tolni kell, mintha szülnél, akkor lentebb kerül, eléred rendesen, utána megnyomni kicsit a cupot, hogy megszűnjön a vákuum, és aztán más simán kijön. A legjobb először gugoló pózban.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!