Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudom sürgetni, kicsit...

Hogy tudom sürgetni, kicsit siettetni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem nagyon lehet, de pl. ha citromot eszünk akkor tudjuk tolni pár nappal. Ma reggel jött meg viszont szeretném ha minél hamarabb elmúlna. Házi praktikák? Saját ötletek, tapasztalatok? Vagy egyáltalán tudom sürgettetni?
2012. nov. 26. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A citrom az immunrendszered erősítésére nagyon jó ötlet, de a menstruációt nem befolyásolja. Ez a hormonok dolga!
2012. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sportolj! nekem őszi szünetben amikor megvolt egész nap csak feküdtem és TV-ztem nem mozogtam semmit.. hát 7 napig tartott.. viszont most nem rég amikor megvolt minden nap volt tesi órám és 5 nap alatt elmúlt :) és ez többször is megesett már velem hogy sportoláskor hamarabb elmúlt :)
2012. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindennap sportolok :) remélem beválik, köszi szépen!
2012. nov. 27. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!