Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Novinette fog. Gátlót szedek...

Novinette fog. Gátlót szedek és még volt hátra a levélből és megjött közbe mikor szedtem a gyógyszert elmenjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

2 hónapja szedem a gyógyszert és mind a 2 hónapban ilyen össze vissza jött meg, hogy még volt a levélből de már megjött közbe mikor még lett volna a gyógyszerből.(remélem jól írtam a gyógyszer nevét) elkellene menni ezzel orvoshoz?? régebben volt cisztám azóta kezelték és elmúlt lehet hogy újra előjött!

Légyszives aki tud valami hasznos tanácsot választ írni az írjon!köszönöm előe is!


2008. máj. 26. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen menj el a dokidhoz. Lehet, hogy csak a gyógyszer nem jó neked és kapsz másikat, vagy még nem szokott hozzá a szervezeted (nem ismerem a tabit, de lehet, hogy a tájékoztatóban van ilyenről szó). A legjobb, ha megkérdezed a dokid.
2008. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!