Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni? Mikor?

Meg fog jönni? Mikor?

Figyelt kérdés

Június vége és július eleje felé elkezdett görcsölni a hasam, és volt barna folyásom is, de megjönni nem jött (anyukám mondta, hogy valószínűleg "elvitte" a hideg víz, mivel éppen ekkor voltunk nyaralni, és a tenger rettentő hideg volt másnap). Azóta sem jött meg, pedig már november van. Hasfájásom volt, de nem vagyok benne biztos, hogy pontosan ott fájt.

Fehér folyásom azóta is van, előtte is volt. És ha van fehér folyás, akkor biztos, hogy megjön valamikor? És szerintetek mikor? Nincs semmi bajom?

Értelmes válaszokat kérek! Köszönöm! :)



2012. nov. 9. 18:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
attól függ, hogy volt-e már menstruációd.Ha még csak egyszer, vagy még csak barna folyás, akkor várat magára, viszont ha volt már rendes, de csak egy, akkor előfordul,hogy hosszú ideig nem jelentkezik újra. De nem kell félni, mert személy szerint nekem is hagyott ki több mint 4 hónapot anno, és nem lett semmi bajom, egy idő után beáll. A fehér folyás normális. Egyébként a stresszelés,hirtelen fogyás is okozhatja a késés. VAGY TERHES VAGY
2012. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Az is lehet, hogy az a barna folyás az első mensesed volt, és most kimarad néhány hónap. Ha jól tudom ez természetes az elején, hogy néhány hónap kimarad.
2012. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

14 vagyok, szóval nem vagyok terhes. :D Akkor megnyugodtam. Fent leírtam, hogy nem volt még rendes mensim, csak az a barna folyás... vagy ha azt rendes mensinek vesszük akkor csakaz volt.

Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Elég (NAGYON) stresszes vagyok, szóval ez valóban közrejátszhat. ://

2012. nov. 9. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:

"14 vagyok, szóval nem vagyok terhes."


Az nem olyan biztos,van aki ennyi idősen szül.

Szűz vagy még egyáltalán?

Nem kell sietni, minden rendben lesz!

Egyébként, most azért kérdezed , mert versenyezni akarsz az osztálytársaiddal, barátnőiddel?

Van olyan akinek még nem jött meg, vagy csak neked?

2012. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Természetesen szűz vagyok...

Nem... egyáltalán nem akarok versengeni, annak mi értelme lenne?

Hm... szerintem megvan már mindenkinek, de engem ez nem igazán érdekel, nincs ebből cikizés hála Istennek!

2012. nov. 9. 22:20
 6/11 anonim ***** válasza:
2012. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Várni nem várom (ki örül annak, hogy minden hónapban pár napig görcsöl a hasa?). Csak afelől jelentene megnyugvást, hogy lehet gyerekem. Persze van még időm, ha jól tudom, akkor 16 éves korig normális, ha nem jön meg, meg természetesen nem akarok már gyereket (még jó hosszú ideig nem), csak nagyon sok korombelinek már régóta megvan.

Nem kell kiforgatni a szavaimat, ez egy egyszerű kérdés volt, hogy körülbelül szerintetek mikorra várható (értem én, hogy nem vagytok ti orvosok, nem tudjátok megmondani, meg majd a természet eldönti, stb.) csak hogy mégis mire számítsak.

A kislányt... (mert azért mégis kislány)meg rettenetesen sajnálom... ://

2012. nov. 9. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy Neked is fog görcsölni a hasad. Van akinek meg sem kottyan a menstruáció. Egyébként 16 éves korodig nem kell aggódnod.
2012. nov. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy fog, mert mikor volt a barna folyásom, előtte nagyon szenvedtem, meg anyumnak is rendesen vannak alhasi fájdalmai, és én szinte mindenben ráütöttem. Azért reménykedem még, hogy nem fog fájni, de... ://

Akkor jól tudtam, 16 éves korig normális. Rendben van. Köszönöm szépen! :))

2012. nov. 10. 06:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ahideg viz veitte el....:)

Viszont a barnázás azért van mert dolgozik már a szervezeted. Hamarosan tuti megjön. Hordj magadnál mindig betétet.

2012. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!