Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 éve jött meg elöször azóta...

3 éve jött meg elöször azóta minden hónapban volt csak azon csodálkozom h még nem ált be, de nem tudom miért?! Egyszer 2 hónapig 28napra jöttmeg, uttána 3 hónapig 29, most 2 hónapja 30napra jön meg, de 3 éve ilyen változó mitől lehet?

Figyelt kérdés
lécci irjátok le ha tudtok valami, am 15 éves vagyok! anyuval majd most megyünk fogamzásgátlót íratni szeptemberben, az befogja állítani?
2009. aug. 13. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem másfél évig ingadozott, aztán végül beállt.

fogamzásgátló biztosan helyrerakja ha rendesen, mindig pontosan egyidőben szeded be, igen!

2009. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló nem állít be semmit. mesterséges rendszer a testben, leállítja a peteérést és havonta jelentkező megvonásos vérzésed lesz, ami NEM menstruáció.

amúgy meg semmi gond a menseseddel, ez teljesen normálisan működik. az hogy 1-2 napot késik vagy előbb jön TELJESEN NORMÁLIS!

2009. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. aug. 13. 01:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Akinek 2 év alatt nem áll be, annak már nem is fog. Ezt olvastam vhol. 11 éves koromban jött meg először és még 20-onévesen is volt, hogy 1 teljes hónap kimaradt. 23 évesen kezdtem fog.gátlót szedni, csak onnantól lett rendszeres. Amúgy 15 évesen minek neked fog.gátló? Nem vagy kicsit túl fiatal hozzá?
2009. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most vesztettem el nemrég és anyum mondta h az a legbiztonságosabb, ő is azt szedett nővérem is! És 15 évesen már lehet.
2009. aug. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!