Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A közösülés nagyban befolyásol...

A közösülés nagyban befolyásolhatja a menstruáció kezdetét? Vagy valami más oka lehet, hogy késik? Minél több választ kérnék. Kérdés lent.

Figyelt kérdés

Szóval barátommal szombaton és kedden voltunk együtt "úgy". Szombaton megnéztük a gumit,semmi baja nem lett. Kedden viszont nem nézte meg,de nem ment el.

Most szombaton kellett volna megjönnie,de semmi. És már kedd van. Ezek az együttlétek hatással lehetnek a késésre? Vagy megtörtént a baj?


2009. aug. 11. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Abban az esetben befolyásolja, ha teherbe estél. Ekkor nem jön meg. Ha nem lettél terhes, akkor okozhatja stressz vagy egyéb ok.
2009. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt így,amikor először szeretkeztem.Azután nem figyeltem rá,hogy befolyásolja-e,de szerintem ha régóta együtt vagytok,akkor nem nagyon.Lehet hogy pont azért nem jön meg,mert izgulsz miatta.
2009. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen az elején még befolyásolhatja, nekem a második után, 3hétre kimaradt, magyarul majdnem egy egész ciklus:)

de sok mindentől késhet, nem hiszem hogy terhes lennél.

2009. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát a keddi volt a 15. alkalom...

Azt tudom,hogy terhesség esetén nem jön meg,de nem hinném,hiszen szombaton láttuk,hogy nincs baja a guminak,kedden pedig nem ment el.

2009. aug. 12. 08:00
 5/8 anonim ***** válasza:

ha terhes nem lehetsz, akkor késhet attól is, hogy ideges vagy, hogy nem jött meg:) ördögi kör, miközben idegesen várod, pont az idegtől nem jön meg. a terhességen kívül más hatásuk nem lehet az együttléteknek, vegyél tesztet, akkor megnyugszol és megjön. bár 4 nap késés nem sok!

azt tudd, hogy attól, hogy a barátod nem élvez el, az előváladéktól is lehetsz terhes, szóval gumi mindig kell!

2009. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De azt mondják,hogy az együttlét után 2héttel érdemes teszet végezni,mret akkor már kimutatja. Akkor most szombattól,vagy keddtől számítsam?
2009. aug. 12. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:
a kedditől számold!
2009. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nagyon kevés eséllyel mutassa ki a teszt 2 hétel az aktus után! várni kéne még szerintem. 4 hét után mutat igazán a teszt viszont van egy nagyon érzékeny teszt a neve rapi clear
2009. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!