Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hasznaljam es hejezzem...

Hogyan hasznaljam es hejezzem fel a tampont? 1 taborba megyek ahol a furdes lesz egesz heten sajnos en epp "piroshetes leszek"szeretnek tampont hasznalni de nem tudom hogyan kell. tudnatok segiteni elore is koszonom ; (

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! [link]

ezt olvasd el:)

2009. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megveszed a tampont és kicsomagolod, akkor van benne egy használati útmutató. Ha lehet, akkor otthon próbálkozz egy-két darabbal, hogy ne a táborban idegeskedj emiatt.

Szerintem, kezdj egy mini-vel. Tampon méretben ez elég kicsi, könnyű felhelyezni, pláne kezdőknek. Válassz jó minőségű tampont, mert azokat könnyebb felhelyezni. Nem tudom, hogy milyen erős a menstruációd. Ha erős, akkor használj mellé vastagabb tisztaságit és cseréld gyakran (kb. 3 óránként). Ha kevésbé erős, elég 4-5 óránként cserélni, illetve közvetlenül elalvás előtt.

2009. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lefekszel az ágyra,szétteszed a lábad, megfogod azt a madzagot kihúzod, de rendesen, és megfogod a végénél,és felnyomod.. annyira, hogy ne érezd.. ha felállsz,és érzed,vagy fáj,tegyél fel újat,mert akkor nagyon lent van..
2009. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De mielőtt újat tennél fel...az előzőt szedd ki...
2009. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!