Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mennyire gáz, h 25 évesen...

Az mennyire gáz, h 25 évesen szánom rá magam, h elmenjek nődokihoz? Vajon lefog nézni nődoki? S melyik a jobb a nő, vagy a pasi?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

sztem nem attól függ h nő e vagy pasi. a lényeg h jó orvos legyen. ha attól félsz, h pasi előtt zavarban leszel, hát lehet, de ez tuti elmúlik merth ő ugy néz rád mint orvos.

ha már régóta élsz nemi életet, akkor sztem már hamarabb kellett volna menned, De ha eddig nem volt panaszod, bajod, akkor szerencsés vagy h emiatt nem mentél el.

viszont szerintem kicsit többet kéne törődnöd magaddal, 25 évesen sztem rendszeresen kéne járnod, legalább évente,ha más nincs akkor szűrésre

egyébként 10perc az egész vizsgálat, senkisem mondja h kellemes, de túlélhető..

lenézni meg nem fog, vagy ha mégis kitérdekel, te ne ezzel törődj..

én spec. 3havonta járok magándokihoz, félévente szűrésre, mivel a családomban elég sok rákos megbetegdés volt...szal én parázásból szánom rá magam..de sztem megéri.

ne izgulj egyébként nem olyan gáz.

2008. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,h ez nem túl okés,de ettől jobban félek,mint bármitől. Amúgy én is magánrendelésre akarok menni. Mennyit kell fizetni?
2008. máj. 22. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes évente szűrsre járni, én 23 vagyok, és olyan 4-5 szűrésen voltam eddig. Viszont érdemes nagyon megválasztani az orvost, mert akár ott is elkaphatsz vmit, (nem veszélyes, csak kellemetlen dolgot). És igen, nekem is az az érzésem a jelenlegi orvosommal, hogy lenéz, pedig nincs rá oka. Sajna a környékünkön elég korlátozottak a lehetőségeim válogatni, de ki kell próbálni többet is, ha az első esetleg rossz élmény volt, nem vált be. Sok sikert, és lazíts!!!
2008. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tisztában vagyok vele,h ideje lenne már, s megyek is,már nem akarom halogatni! Így is már képzelődök,h vmi komoly bajom lehet! Jobb lesz majd ezt tisztázni végre.
2008. máj. 22. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz a kellemetlen élményektől, akkor azt javaslom, magánrendelőbe menj. Az esztéká-s dokikkal volt pár kellemetlen élményem ...


Azzal kapcsolatban, hogy a nő vagy a pasi jobb-e...hát ez abszolút tőled függ. Egy csoporttársam azt mondta, ő olyan szégyenlős, hogy csak nőhöz megy. Én személy szerint nem szeretem a női nőgyógyászt, valahogy olyan furcsa volt.


Ha pesti vagy, én szeretettel ajánlom az enyémet, írj privit.


Az meg, hogy mennyit kell fizetni, az az elvégzett vizsgálatoktól is függ.

Amit legutóbb csinált nekem: rákszűrés, hüvelyi UH meg sima hasnyomkodós alapvizsgálat, meg írt pár beutalót. 8ezer Ft volt.

2008. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!